JAKPOMÓCNASZEJFUNDACJI?

MY MOŻEMY POMÓC TOBIE, ALE JAK TY MOŻESZ POMÓC NAM?

 1. Skorzystaj z naszych filmowych usług!
  -Zrealizujemy dla Ciebie film wizerunkowy, promocyjny, produktowy, instruktażowy czy też serię filmów contentowych. Na koniec roku otrzymasz raport na co przeznaczyliśmy Twoje pieniądze!
 2. Zrób szkolenie w swojej Organizacji!
  -Na szkoleniu Twój Zespół dowie się jak w łatwy i niedrogi sposób realizować filmy w Twojej Firmie, dzięki wewnętrznym zasobom. Na koniec roku otrzymasz raport z naszej działalności, wykażemy w nim na co przeznaczyliśmy Twoje pieniądze.
 3. Zobacz nasze filmy!
  -Oglądając, kupując na płytach, czy też wykupując dostęp do naszych filmów wspierasz nas w zamian za wzruszenie, emocje i społecznie ważne treści.
 4. Zafunduj dzieciakom warsztaty!
  -Wystarczy, że wpłacisz na nasze konto kwotę 5000zł z dopiskiem Warsztaty Filmowe, zrealizujemy je dla wybranej w losowaniu grupy dzieciaków najbardziej potrzebujących -> Ty po warsztatach otrzymasz relację i podziękowanie od Grupy!
 5. Wpłać nam stałą darowiznę!
  -Wpłacając co miesiąc symboliczne 10zł wspierasz naszą codzienną pracę, która jest nagradzana satysfakcją i dobrem, które staramy się nieść, pieniądze pozwalają nam realizować naszą misję lepiej, szerzej, a przede wszystkim skuteczniej.
  -nasz nr konta 18 1140 2004 0000 3502 7962 5962

Dołącz do naszych Przyjaciół!


Realizowaliśmy z nimi wiele projektów społecznych, artystycznych, a co najważniejsze – potrzebnych!

Rekomendacje:

WPROWADZAMY INNOWACYJNE PROJEKTY DLA EDUKACJI I ROZWOJU POPRZEZ FILM